MENÜ

HAKKIMIZDA

ZORLU HAKKINDA

Otomotiv Yağ Bakım Sektöründe “En Etkin Ve Kaliteli Çözümü Sunabilme” Amacıyla 1990 Yılında, kurulan Zorlu otomotiv Yağ Bakım Servisi; Bugün 30. Yılında Sektörün Öncüsü Konumundadır.

Bugün Ulaştığımız Nokta Bizim Bu İşte Ne Derece Başarılı Olduğumuzun Bir Kanıtıdır. Sektördeki Yenilikleri Uluslararası Platformda Çok Yakından Takip Ederek, Bu Bilgi Birikimimiz Firmamızın Adına Yakışan Bir Profesyonellikle Otomotiv Sektörüne Yansıtmak Bizim Ana Hedefimizdir.

Depolarımızdaki 13.000 Kalemden Fazla Ürün Çeşidi Ile, Her Zaman Yeterli Miktarda Stok Tutarak Müşterimize Mal Sevkiyatını En Hızlı Şekilde Yapmaktayız. Toptancı Statüsündeki Bir Firmanın Çeşidinin Bu Kadar Fazla Olması Bizim Işimize Verdiğimiz Önem'in Ne Kadar Fazla Olduğunun Açık Bir Ifadesidir. Satmış Olduğumuz Ürünlere Üreticilerden Aldığımız Direktiflerle Ve Kendi Insiyatifimizle Her Türlü Garantiyi Vermekteyiz. Firmamız Her Biri Konusunda Uzman Personeli Ile Müşterilerine Teknik Bilgi, Destek, Danışmanlık Hizmeti Sağlayarak, Onlara Her Türlü Yenilik Ve Değişiklikleri Günü Gününe Aktarmak Için Çok Büyük Çaba Sarfetmektedir. Müşterilerimizin Karşılaştıkları Her Türlü Sorunların En Kısa Sürede Çözerek Satışta Büyük Kolaylık Sağlamaktadır. Firmamız Sektördeki Öncü Kuruluşlardan Biri Ölmaktan Gurur Duyar.

FİRMAMIZDAN GÖRÜNTÜLER

SİZİ ARAYALIM

Güncel ürün ve kampanyalarımızdan haberdar olun!

Copyright © 2020 · Zorlu Otomotiv Yağ Bakım Servisi · Tüm hakları saklıdır.